





1 185 ₴
Показати оптові ціниАналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g2154039-prozhektor-svetodiodnyj
Серія многоматричных світлодіодних прожекторів ТМ Feron виконані з використанням виробником нових економічних технологій, із збереженням показників і стандартів якості, що дозволило отримати більш конкурентоспроможну вартість прожекторів. Має тривалий режим роботи 30000 годин, завдяки високоякісному драйверу і сучасним електронним компонентам. Використання світлодіодного прожектора дозволяє заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з традиційними, застарілими прожекторами. Вузький корпус виконаний з литого під тиском алюмінію і закаленого ударостійкого силікатного скла. Завдяки вузькому корпусу, його можна монтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця.
| Загальні характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 108LED |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 100W |
| Світловий потік | 6000Lm |
| Колірна температура | 6400K |
| Розмір | 261x217x33 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість в упаковці | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 108 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 21.7 см |
| Довжина | 26.1 см |
| Ширина | 3.3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |