









334 ₴
Показати оптові ціниДатчик руху Feron SEN15 — це надійний пристрій, який реагує на рух і призначена для автоматичного керування увімкненням освітлення. Застосовується як у приватних, так і в комерційних приміщеннях.
Цей датчик руху забезпечує ефективне увімкнення і вимкнення світла залежно від руху людини, що зручно, дає змогу заощадити електроенергію й забезпечити комфортне автоматичне увімкнення освітлення.
Датчик має білий колір, що дає змогу гармонійно вписатися в різний інтер'єр. Він легко монтується й настроюється для оптимальної роботи в будь-яких умовах.
Захист від впливу довкілля IP44 це означає, що ця категорія датчиків повністю перешкоджатимуть потраплянню в них твердих предметів, які будуть більш ніж 1 мм, як-от пил або дрібний бруд. Вони також прекрасно захищені від можливих бризок води.
| робоча напруга | 230В/50Гц |
| відстань виявлення | макс.10м (за 24 °C) |
| кут виявлення | 120° |
| напруга |
активна 1200 Вт змішана 300 Вт |
| робоча температура | від -20 °C до +40 °C |
| вологість | <93% |
| затримка часу |
мінімальна 10с-13с максимальна 7с-5с |
| споживана потужність |
робочий режим 0,45 Вт режим очікування 0,1 Вт |
| освітленість | 3Лк-2000Лк |
| висота встановлення | 1,8-2,5м |
| швидкість виявлення | 0,6 м/с-1,5м/с |
| ступінь захисту від пилу та вологи | ІР44 |
|
Зручність і автоматизація освітлення |
|
|
Широкі кліматичні умови |
|
|
Високоякісні матеріали, надійність. |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність виявлення руху: | 10 м |
| Довжина | 120 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Кут огляду | 120 град. |
| Ширина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 1200 W |