

182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний светильник Feron є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торговельних, громадських і інших приміщень.
Основні характеристики:
| Тип світильника | вбудовуваний |
| Потужність | 9W |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Колір світіння | 4000К |
| Світловий потік | 540 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Драйвер в комплекті | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 146мм |
| Ширина | 146мм |
| Висота | 13,0 мм |
| Діаметр отвори врізного | 125 мм |
Так само є й інші моделі вбудованих білих світлодіодних панелей світильників : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye

Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 540 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4200К |
| Кількість світлодіодів | 45 |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Напруга | 230 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр врізного отвору | 125 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вбудовуваний розмір мм. | 125 |
| Висота мм | 13 |
| Довжина мм | 145 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Споживана потужність (W) | 9 |
| ширина мм | 145 |
| Характеристики випромінювання | |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання W | 40 |