

198 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник LNV 10W 4000K ( колір корпусу білий) вбудовуваний
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок.
По центру технологічне отвір вмонтований світлодіод LED COB, споживаної потужністю 10W, з вбудованим драйвером і потужним радіатором, що забезпечує довговічність і стабільний світловий потік
Корпус алюмінієвий, з можливістю напрямку світлового потоку, з серії Professional.
| Світловий потік | 850lm |
| Габарити | 108*65mm |
| Вбудовуваний розмір | 90mm |
Замовити Світильник LNV 10W 4000K ( колір корпусу білий) вбудований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Драйвер | В комплекті |
| Споживана потужність світлодіода W | 10 |
| Радіатор охолодження | в наявності |
| Ресурс роботи в годинах | 50000 |
| Світловий потік, lm | 850 |
| Колірна температура (К) | 4000 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 108 мм |
| Діаметр врізного отвору | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 170-265 |
| Колір світіння | Білий нейтральний |