

127 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
|
Точковий неповоротний декоративний світильники 8170 з ручною обробкою під лампу MR16 зручний в експлуатації. Плафон зроблений зі скла, що створює додаткові відблиски і робить його максимально яскравим. |
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 222 г |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |