






113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Общие характеристики | |
| Тип лампы | MR-16 |
| Основные характеристики | |
| Напряжение | 12V |
| Мощность | 50W |
| Патрон | G5.3 |
| Цвет кристалла | 7 мультиколор |
| Цвет основы | Серебро |
| Размер | 90х23 мм |
| Встраиваемый размер | 59 мм |
Ждём ваших заказов!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |