



675 ₴
Показати оптові ціниПри виявленні людини на відстані 3 метрів спрацьовує датчик, і автоматично включається світло. Через 25-30 секунд при відсутності руху світло вимикається.
Переваги:
Основні характеристики:
| тип харчування | сонячна батарея |
| Потужність | 7.5 W |
| відстань виявлення руху | 3 м |
| Колір світіння | 6500К |
| Світловий потік | 330 Lm |
| Напруга | 3.7 V |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гарантія | 6 місяців |
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Напруга | 3.7 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 330 лм |
| Світловіддача | 44 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 9.6 см |
| Довжина | 12.4 см |
| Ширина | 4.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| час роботи датчика | 25-30с |
| Користувацькі характеристики | |
| Час зарядки | 6-8 годин |
| Час роботи | 8-10 годин |