

338 ₴
Показати оптові ціниАссортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Герметичний блок живлення для світлодіодної стрічки 12v 48w має витягнуту і вузьку форму.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3.75 А |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Герметично закритий |