



1 890 ₴
Показати оптові ціниБра гілка золото на 9 ламп
Ніжний повітряний світильник у формі пелюсток на 9 ламп
послужить прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити романтичну, так і урочисту обстановку.
допоможе висвітлити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру або стати повноцінним освітленням для маленької кімнати з низькими стелями.
| Тип цоколя | G4 |
| Напруга мережі | 220 V |
| Колір корпусу | золото |
| Виробник | Китай |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 35 см |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 220 |
| діаметр монтажної планки | 10 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |