





594 ₴
Показати оптові ціни
| Тип | настільна лампа |
| стан | нове |
| матеріал плафона | Матовий акриловий полімер |
| матеріал каркасу | Пластик |
| колір | білий |
| вимикач | на корпусі |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Зетлайт |
| країна виробник | Китай |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші настільні лампи:
https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Зетлайт 10W світлодіодна лампа настільна 2700 - 6400 К
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Світловий потік | 450 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 8 |
| Габарити | 336х75х374 мм |
| Напруга | 220 |
| Кількість світлодіодів | 52 |
| Потужність | 8 |