





148 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний светильник Feron є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торговельних, громадських і інших приміщень.
Основні характеристики:
| Тип світильника | вбудовуваний |
| Потужність | 15W |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Колір світіння | 4200К |
| Світловий потік | 1260 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Драйвер в комплекті | так |
| Гарантія | 1 рік |
| ГАБАРИТИ: | |
| Діаметр | 190 мм |
| Висота | 13 мм |
| Монтажний діаметр | 170 мм |
Так само є й інші моделі вбудованих білих світлодіодних панелей світильників : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Эколюкс |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 |
| Діаметр | 190 |
| Споживана потужність (W) | 20 |
| ширина мм | 221 |
| Вбудовуваний розмір мм. | 200 |
| Висота мм | 13.5 |
| Довжина мм | 221 мм |
| Кількість світлодіодів | 92 |
| Напруга | 230V |
| Тип лампи | Світлодіодна панель |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання W | 160 |