


277 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| робоча напруга | 230В/50Гц |
| потужність | 0,8 Вт |
| час зарядки | 18-20 годин |
| час роботи то акумулятора | 1,5 години |
| Ємність акумулятора | 1,2 У/800мАчас |
| кількість світлодіодів | 6 Led |
| світловий потік | 48Lm |
| ступінь захисту від пилу і вологи | IP20 |
| розміри | 335*145*25мм |
| робоча температура | від -10С до +50С |
| матеріал | пластик/алюміній |
| час переходу в автономний режим | 1с |
| висота літер | 50/30мм |
| В середині корпуса |
світлодіодна матриця і конверсійний блок для перемикання режимів основний і автономний |

Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 34 |
| Довжина мм | 400 мм |
| ширина мм | 37 |