

230 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g4101367-svetilniki-komnatnye-mebelnye
Корпус світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 60W (аналог Ecostrum SL1051 60W ) виготовлений із силуміну.
Переваги світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 60W - низька ціна і простота установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип освітлення | Світильник |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 65 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |