
494 ₴
Показати оптові ціниWi-Fi розетка-таймер використовується для зручного та комфортного дистанційного керування ввімкненням або вимкненням електроприладів, а також автоматизації деяких процесів у будинку.
За допомогою мобільних застосунків, як-от SmartLife, ви можете керувати розеткою-таймером із будь-якого місця, де є під'єднання до інтернету, включно з мережею 2G/3G/4G.
Розетку-таймер можна керувати голосом за допомогою мобільних застосунків сторонніх розробників, як-от Google Home, Amazon Alexa та інші.
Встановлення графіків увімкнення/вимкнення дає змогу вам ефективно контролювати та знижувати енергоспоживання вашого будинку або інших приміщень.
За допомогою настроювання графіків увімкнення/вимкнення світла та приладів ви можете створити враження присутності вдома, що може відлякати грабіжників.
Розетка-таймер обладнана функцією захисту від перенапруги та забезпечує високу ефективність у керуванні електроприладами.
Для керування розеткою необхідно встановити на смартфоні застосунок SmartLife.
Wi-Fi розетка-таймер Feron ТМ644 — це інноваційне рішення для вашого дому, яке забезпечить зручність, ефективність і безпеку в керуванні електроприладами через ваш смартфон. Створіть комфортне й економне середовище у вашому домі з цим сучасним пристроєм!
| Бренд | Feron | |
| Гарантія | 6мес | |
| Матеріал | пластик | |
| Навантаження | 16A max/3500W | |
| Напруга | 230 В | |
| Операційна система | android 4.1/iOS 8 або вище | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Керування |
|
|
| Колір | білий |
Feron розетка з таймером електронна TM644 WiFi 3500W/16A
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Чекаємо ваших замовлень!
Порядок оформлення замовлення
Що ви отримуєте при співпраці з нами
|
|||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність розетки | 1 |
| Застосування таймера | Побутове |
| Принцип роботи | Електронний |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 56 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Потужність | 3500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 56 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |