



248 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник світлодіодний безрамковий врізний ESTER 24W круглий 5000К
Вбудований точковий світлодіодний світильник ESTER 24W застосовується для освітлення житлових, офісних, адміністративних приміщень, торгових залів, холів, магазинів і т.д.
Підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення передпокою, кухні чи кімнати.
Завдяки універсальному лаконічному дизайну світильник підійде до будь-якого інтер'єру.
Є аналогом лампи розжарювання 215W і може використовуватися як основне джерело освітлення. Має приємне для очей яскраве нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Світильники даної серії мають універсальне кріплення, завдяки чому їх можна монтувати як накладним, так і вбудованим способом, незалежно від розмірів посадкового отвору.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Завдяки можливості рухати лапки зі пружинками можна підібрати необхідний діаметр від 50 до 160 мм під вже існуючий врізний отвір у стелі. |
|
|
Корпус із термостійкої пластмаси забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Розсіювач з полікарбонату дає рівномірне м'яке світіння по всій поверхні, що світиться. Об'ємний і водночас тонкий плафон забезпечує бічне свічення торцевої частини світильника, збільшуючи кут розсіювання світла. |
|
|
Безрамковий корпус світильника виглядає цільною конструкцією без зайвих елементів. |
|
|
Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника, ресурс роботи лампи становить 30 000 годин. |
|
|
|
| споживана потужність | 24 W |
| аналог лампи розжарювання | 215 W |
| джерело світла | вбудовані світлодіоди (LED-модуль) |
| світловий потік | 2400 Lm |
| колір світіння | 5000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 180° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | AVT |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 20*170 мм |
| ресурс роботи | 30 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 24 |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Светоотдача | 100 Lm/W |
| Тип лампи | LED модуль |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Форма | Круглий |
| загальні | |
| Індекс передачі кольору | 80 |