

434 ₴
Показати оптові ціниПереваги світлодіодної накладної панелі ARDERO AL807 24W коло накладний чорний:
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип світильника | накладний |
| Температура | 5000К |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 191х191х26мм |
| Ступінь захисту від довкілля | IP40 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1 |
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2 |
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4 |
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 24 Вт |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Висота мм | 55 |
| Потужність W | 12 |
| Напруга мережі V | 230 |
| Світловий потік, lm | 960 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.6 см |
| Діаметр | 19.1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| діаметр мм. | 120 |