


366 ₴
Показати оптові ціниLNV 8W — трековий світлодіодний світильник, який може використовуватися в якості основного освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових площ, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті.
|
Виконаний у класичному стилі, в комплект додається лампочка (8W нейтральна). |
|
|
Завдяки нейтральному світінню, не спотворює природний колір об'єкта. |
|
|
При кріпленні світильника на стелю — кут повороту у вертикальній площині складає від 0 до 90°, у горизонтальній — на 360° градусів. |
|
|
Монтується на трекову систему за допомогою спеціального кріплення на корпусі світильника. |
Подивитись асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік). |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті). |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» пропонує великий вибір трекових світлодіодних світильників за вигідною ціною — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 35 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 260 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обертання за вертикальною віссю | 90 градусы |
| Обертання по горизонтальній осі | 360 градусы |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | -20 Градуси С |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип розсіювача | лінза |