


206 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Feron ML357 — трековий світлодіодний світильник, призначений для внутрішнього освітлення. Це стильне рішення для дизайнерських завдань, яке допоможе акцентувати увагу на певний об'єкт або розділити приміщення на окремі зони.
|
Корпус виконаний у чорному кольорі з якісного міцного алюмінієвого сплаву. |
|
|
Чудово підходить для зонування приміщення або підсвічування об'єктів у виставкових залах, торгових центрах. |
|
|
Оснащений патроном Е27, що дозволяє підібрати змінну лампу за яскравістю та колірною температурою. |
|
|
Має компактні розміри, вишуканий зовнішній вигляд і доповнений надійними комплектуючими. |
Подивитись асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного покупця. |
|
2
|
Доступні ціни та бездоганний сервіс. |
|
3
|
Професійна консультація з усіх питань. |
|
4
|
На сайті вказано кілька зручних способів оплати замовлення. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує сучасну освітлювальну техніку за оптовими й роздрібними цінами — товар є в наявності та в найкоротші терміни доставляється в усі регіони України!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 352 г |
| Висота | 253 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |