
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа — це гарна альтернатива капсульних галогенних ламп типу G9 "капсула"
Преимущуства:
! Енономна
! Екологічна (не містить ртуті)
! Тривалий ресурс роботи
! Широкий вибір застосування: Бра,люстри, точкові світильники, декоративна підсвітка та ін.
! Миттєве вмикання
! Висока світловидатність
! Не нагріваються
! Підходять для натяжних стель
| Споживана потужність | 3 W |
| Аналог лампи розжарювання | 21W |
| Тип цоколя | G9 |
| Робоча напруга | 220V |
| Колірна температура | 4000 К |
| Колірне світіння |
Білий нейтральний |
| Світловий потік | 240 LM |
| Угол света | 270 гр |
| Термін експлуатації | 50000 годин |
| Розміри | Довжина 49 мм; Діаметр 16 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 64 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G9 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |