





62 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа з серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, які найкращим чином поєднуються з класичними люстрами і бра. Лампи виготовляються за новою сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології і конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння, максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Гарантійний термін на лампу становить 3 роки з моменту придбання. В гарантійний період дана продукція може бути замінено у разі виявлення неналежної якості товару, що унеможливило подальшу його експлуатацію і якщо це сталося не з вини покупця.
| Загальні характеристики | |
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Тип лампи | P45 куля |
| Кількість світлодіодів | 4LED |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 35W |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 4W |
| Цоколь | Е27 |
| Світловий потік | 400Lm |
| Колірна температура | 4000K |
| Кут розсіювання | 300° |
| Розмір | 45х75 мм |
| Кількість в упаковці | 10/100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |