





299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Блок живлення для світлодіодної стрічки потрібен для зниження напруги, що надходить на стрічку. Більшість світлодіодних стрічок мають робочу напругу в12В, і отже блок живлення просто необхідний.
Завдяки герметичному корпусу може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю та на вулиці.
В такому виконанні:
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | герметичний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
| Довжина | 20,5 |
| Висота | 20мм |
| Ширина | 30мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
Так само є й інші моделі блоків живлення: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Подивитися можливі види світлодіодних стрічок : https://svetotechnika.com.ua/g3055753-svetodiodnye-lenty-volt
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20.5 мм |
| Ширина | 30 мм |