

405 ₴
Показати оптові ціниАналогмчные товари: https://svetotechnika.com.ua/g4101367-svetilniki-komnatnye-mebelnye
Корпус світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 100W (анлог Ecostrum SL1151 100W ) виготовлений із силуміну.
Переваги світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 100W - низька ціна і простота установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 60 |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Тип цоколя | Е27 |