

405 ₴
Показати оптові ціниАналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g4101367-svetilniki-komnatnye-mebelnye
Корпус світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 100W (аналог Ecostrum SL1051 100W ) виготовлений із силуміну.
Переваги світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 100W - низька ціна і простота установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип освітлення | Світильник |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 65 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |