

69 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіоди високої якості забезпечують яскраве рівне світіння і довгий термін служби.
Висока ступінь захисту дозволяє використання стрічки в умовах підвищеної вологості і температури від -25 до + 40 градусів.
Застосування:
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP67 |
| колір світіння | жовтий |
| напруга | 220V |
| споживана потужність | 6 W/m |
| тип світлодіода | 3528 |
| кількість світлодіодів | 120/м шт. |
| упаковка | котушка 50 метрів |
| інтервал різання | 1 м |
Підключення світлодіодної стрічки до мережі 220 здійснюється за допомогою мережевого шнура. Якщо необхідно-можна використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання декількох стрічок без паяльника використовують конектори.
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
Замовити Герметична світлодіодна стрічка 220V 120 діод/м. світло жовте
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 9.6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Жовтий |
| Габарити | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 37 мм |