









585 ₴
Показати оптові ціни| акумуляторний світильник — практичний і неймовірно актуальний світильник у період вимкнення електрики, для дому та відпочинку. |
Може працювати в яскравому та економному режимі.
Світлодіодна лампа має плавний регулятор яскравості.
Корпус з чорного пластику має рухому ручку, що дає змогу спрямовувати освітлення.
Забезпечує безперервне освітлення в яскравому режимі в упродовж 8 годин без під'єднання до мережі живлення.
Лампа обладнана потужною магнітною базою в основі світильника та поворотом корпусу на 360 градусів. Це дає змогу легко відрегулювати кут нахилу та поворот.
| Джерело світла | LED | ||||||
| Потужність | 10 ват | ||||||
| Колір | холодний білий | ||||||
| Матеріал | АВS пластик | ||||||
| Вага нетто | 175 г. | ||||||
| Яскравість регулюється | 400-700 LM | ||||||
| Розміри |
|


Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Ченемо ваші замовлення!

|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3 |
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 175 г |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кріплення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Мінімальний, Максимальний |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Білий |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 10 W |
| Термін служби | 5000 час |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 35 мм |