





4 950 ₴
Показати оптові ціниЛегкі і повітряні підвісні світильники — молекули Bubble з прозорого скла й елегантним хромованим корпусом ідеально підкреслить красу вашого інтер'єру.
Завдяки мінімалістичному дизайну, ці світильники не перевантажують простір, додаючи лише витонченість і гармонію в найкращих традиціях стилю.
Світлодіодний елемент під хромованою фурнітурою (7х4 см) потужністю 8 Вт забезпечує нейтральне освітлення — ідеальне для створення затишної атмосфери.
Ці світильники стануть чудовим вибором для віталень, спалень, кухонь або холів, де важливо зберегти легкість і світлість простору.
Вони також ідеальні для ресторанних інтер'єрів і комерційних приміщень, де їх витонченість і прозорість створять стильну та привабливу атмосферу для відвідувачів.
| Тип приміщення | Люстри у вітальню, спальню, кухню |
| Форма | куля |
| Колір корпусу | хром |
| Колір плафона | прозора |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Максимальна висота | 140см |
| Мінімальна висота | 50см |
| Розмір плафона | 30см |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Потужність | 8 Вт |
| Вага | 4кг |
| Розмір паковання | 57х37х37 см |
| Ширина | 47 см |
| Довжина: | 47 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-lyustry-podvesy
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 8 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Прозорий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 47 см |
| Діаметр | 30 см |
| Вага | 4000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |