



102 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампи виробляються за новою сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що дає їм високі показники ефективності 100Lm/W. Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. За зовнішнім виглядом і характеристиками світіння, максимально близькі до ламп розжарювання. Для регулювання яскравості лампи підходять диммери, застосовують фазову відсічення по передній частині фронту синусоїди (так звані, ТРИАК диммери). Для регулювання яскравості лампи можна використовувати мережевий шнур з діммером ТМ Feron DM103.
Переваги світлодіодної лампи Feron LB-69 Е14 4W :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 35 мм |
| Довжина | 121 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |