

326 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодна промислова лампа Feron LB-65 призначена для освітлення адміністративних, складських і виробничих приміщень, торгових площ та інших місць, де потрібне якісне освітлення без відблисків і мерехтінь.
Є аналогом лампи розжарювання 400W. Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації.
Має міцний корпус, не боїться води.
Розсіювач з матового полікарбонату пропускає світло більш ніж на 90%, забезпечуючи рівне та яскраве свічення.
Відповідає європейським стандартам якості.
Використовувати лампу потрібно тільки у відкритих і добре вентильованих світильниках, щоб уникнути перегріву та виходу з ладу світлодіодів.
Продукція ТМ "Feron" - це використання передових технологій, і в той же час, оптимальне співвідношення ціни і якості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкої пластмаси та алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V без втрати світлового потоку. Також у разі перегрівання драйвер автоматично перемикає лампу в режим енергозбереження до відновлення необхідної температури. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||
|
Знімний цоколь Е40 (йде в комплекті) дозволяє використовувати лампу під патрон Е40. |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85546650-svetodiodnye-lampy-vysokomoschnye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 200 град. |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 80 Вт/м |
| Світловий потік | 3500 лм |