
110 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Силовий гнучкий кабель ПВС складається з багатодротяних ізольованих ПВХ (поливинихлоридом) мідних жил, які скручені між собою з певним кроком скручування.
Провід ПВС застосовуються для приєднання електричних машин, побутових приладів, освітлення до електричної мережі на напругу до 380 Вольт (U0/U=380/380 V)
У виробництві для виготовлення шнурів з литими електричними вилками.
З кабелю ПВС виходять відмінні подовжувачі через те, що він не так скручується при постійній намотці-розмотуванні.
Кабель має хороший вологозахист та міцну механічну ізоляцію. Кабелі ПВС не поширюють горіння при одиночній прокладці.
На Слобожанському кабельному заводі відбувається повний цикл виготовлення проводів з багатоетапним жорстким контролем якості. Вся продукція заводу сертифікована і відповідає міжнародним стандартам.
| виробник | Одеса |
| номінальний струм | 21A |
| потужність | 4600W |
| упаковка | бухта |
| гарантія | 12 місяців |
|
1 |
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2 |
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4 |
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 5 |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Колір ізоляції | Білий |
| Електричні характеристики | |
| Потужність | 4600 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 21 А |