


1 260 ₴
Показати оптові ціниBiom SML-R06 50W стельовий світильник світлодіодний з пультом управління підійде для будь-яких приміщень.
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 15 квадратних метрів.
Дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні із звичайними люстрами.
Є режим нічника.
За допомогою пульта можна регулювати яскравість освітлення і колірну температуру.
Функція пам'яті дозволяє запрограмувати світильник, щоб він самостійно виключився через 0.5 години.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 50W |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Колір світіння | 3000-6000К |
| Світловий потік | 300-4000 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 65 мм |
| ширина | 450 мм |
Так само є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр з пультом управління : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Синій |
| Колірна температура | 6000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Діаметр | 450 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Основні | |
| Тип світильника | Вбудовуваний |