

999 ₴
Показати оптові ціни| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 7 Вт |
| Температура кольору | До 5000 |
| Джерело світла | Світлодіоди |
| Світловий потік | 240 - 720 Лм |
| Матеріал | Метал _ Пластик |
| Колір | Білий |
| Термін служби | 20000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір струбцини | 387 мм |
| Розмір основи | 134 мм |
| Розмір плафона | 195 мм |
| Тип вимикача | Сенсорний |
Замовити світлодіодну лампу Настільну DELUX TF 110 7W LED Білого кольору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | Вбудований |