


624 ₴
Показати оптові ціниКорпус світлодіодним панелі Feron AL2111 20W 40LED виготовлений з алюмінію, світлодіоди закриті матовим склом. Завдяки світлодіодним технології економія електроенергії при використанні світлодіодним панелі Feron AL2111 20W 40LED становить 70 - 90%. Світлодіодна панель Feron AL2111 20W 40LED легко встановлюється в приміщенні.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга | 230 |
| Термін служби ламп | 30000 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 160 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр врізного отвору | 180 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | -10 Градуси С |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Розмір | 200*200 |