

483 ₴
Показати оптові ціниОригінальна форма світильника JD125 ЈСВ9(прозорий) c RGB LED підсвічуванням 2.5 W з чіткими лініями створює цікавий світловий малюнок підсвічування можна включати окремо. Рекомендується застосовувати дистанційний вимикач.
| Загальні характеристики | |
| Тип лампи | JCD9 |
| Кількість світлодіодів | 6LED |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 35W |
| Потужність світлодіодів | 0.6 W |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура | RGB |
| Розмір | 94х57 мм |
| Вбудовуваний розмір | 55 мм |
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 94 мм |
| Діаметр врізного отвору | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 55 |
| Габарити | 94*55 |
| висота світильника | 46 мм |