
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Переваги Чіпа для прожектори LED 50W 6000К SMD 220V в тому, що не потрібен драйвер, а підключення прямо на 220
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 4600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Габарити | |
| Довжина | 58.75 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні | |
| Термін служби | 30000 час |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |