



810 ₴
Показати оптові ціни
Настінний вуличний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, балконів, огорож, терас.
Завдяки стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу як основний підсвічування або для розділення приміщення на окремі зони.
Харчування світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність лампи становить 3 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, світловий потік складає 100 Lm.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| степень защиты | IP54 |
| пылевлагозащищенная крышка | есть |
| тип светильника | накладной |
| ширина | 205 мм |
| высота | 50 мм |
| длина | 165 мм |
|
1 |
Индивидуальный подход. |
|
2 |
Профессиональная консультация. |
|
3 |
Доставка во все регионы Украины. |
|
4 |
Выгодные цены для оптовых покупателей. |
В интернет-магазине «Светотехника !!!» представлен большой выбор осветительных приборов, которые соответствуют современным техническим требованиям, имеют прекрасный внешний вид и обладают отменным функционалом — оформить заявку на нашем сайте вы можете прямо сейчас!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Напруга | 1.2 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Світловий потік | 14 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Розміри | |
| Висота | 29.8 см |
| Діаметр | 4.6 см |
| Довжина | 29.8 см |
| Ширина | 4.6 см |