




693 ₴
Показати оптові ціниПо сравнению с предыдущими моделями прожекторов со встроенными датчиками движения новая серия светодиодных прожекторов ТМ Ardero, имеет более компактные размеры. Сравнивая с галогенными, и натриевыми прожекторами экономит до 70% электроэнергии. Корпус выполнен из литого под давлением алюминия и закаленного ударопрочного стекла. Прожектор включается только в нужный для этого момент что позволяет получить эффект двойной экономии, как за счет светодиодной технологии, так и за счет отключения освещения без необходимости. Виявлення об'єкта здійснюється інфрачервоним датчиком на відстані 6-10 м. кут виявлення 100градусов, висота установки 1,8-2,5 м., час затримки від 6 сек. до 10 мін. Термін служби становить 30000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 18.2 см |
| Довжина | 12.1 см |
| Ширина | 5.3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |