









721 ₴
Показати оптові ціниПорівняно з попередніми моделями прожекторів з вбудованими датчиками руху нова серія світлодіодних прожекторів ТМ Feron, має більш компактні розміри. Порівнюючи з галогенними, мателогалогенными і натрієвими прожекторами економить до 70% електроенергії. Корпус виконаний з литого під тиском алюмінію і загартованого удароміцного скла. Прожектор включається тільки в потрібний для цього момент що дозволяє отримати подвійний ефект економії, як за рахунок світлодіодним технології, так і за рахунок відключення освітлення без необхідності. Виявлення об'єкта здійснюється інфрачервоним датчиком на відстані 6-10 м. кут виявлення 100градусов, висота установки 1,8-2,5 м., час затримки від 6 сек. до 10 мін. Термін служби становить 30000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 28 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Цоколь | LED module |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 15.3 см |
| Ширина | 5.4 см |