



314 ₴
Показати оптові ціниСтильний і сучасний накладний світлодіодний світильник для освітлення як житлових, так і адміністративно офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів.
Має тонкий без рамковий корпус, матовий плоский розсіювач.
Високотехнологічні світлодіоди встановлені на окремій монтажній поверхні зі світловою температурою 5000K випромінюють потужний світловий потік.
Довжина та ширина світильника 156 мм, висота 26 мм.
Має ступінь захисту IP40.
Міцність і довговічність: Виготовлений із якісних матеріалів, світлодіодний світильник забезпечує надійність і довговічність. Ви зможете насолоджуватися його яскравим світлом упродовж тривалого часу.
Вмикання та вимкнення стельового накладного світильника відбувається за допомогою типового настінного вимикача.

| Бренд | ARDERO |
| Потужність | 18W |
| Напруга | 230 В |
| Тип світильника | накладний |
| Світловий потік | 1440 Лм |
| Світлова температура | 5000K |
| Тип джерела | LED |
| Кольоропередавання | >=85Ra |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 156х156х26мм |
| Ступінь захисту | IP40 |

|
Стильний і сучасний |
|
|
Тонкий безрамковий корпус |
|
|
Матовий плоский розсіювач |
|
|
Комфортне світло |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 18 Вт |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Квадратна |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.6 см |
| Довжина | 15.6 см |
| Ширина | 15.6 см |