




3 436 ₴
Показати оптові ціниЦя стельова люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторан... Підійде для низьких і високих стель. Патрон у люстрі світлодіодна стрічка на 220 V. Світлодіодну стрічку в плафоні можна поміняти, коли перегорить. Люстра виготовлена з якісного металу, плафони виготовлені зі скла. Люстра-трансформер може крутитися й створювати додатково акцентне світло.
| загальна висота | 33 см |
| загальна ширина | 70 см |
| діаметр плафона | 12 см |
| Діаметр кріплення | 15 см. |
| вбудований світлодіод | 4000 К потужністю 25 Ват кожен |
| Корпус | метал чорного або золотого кольору |
| рекомендована площа | 10-14 квадратів |
Замовити Люстра світлодіодна куля чорний колір

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 см |
| Діаметр | 70 см |
| Діаметр стельової чаші | 15 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа освітлення | 15 кв.м (макс) |