





2 700 ₴
Показати оптові ціниЛампа - лупа вдала модель у поєднанні настільної установки і кріплення на струбцині. Завдяки такому поєднанню Лампа - лупа займає зовсім не багато місця і володіє відмінною рухливістю і гнучкістю.
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Кратність збільшення | 1,75 разів |
| Сила лінзи | 3 Діоптрій |
Застосовується:
! Для фахівців перманентного макіяжу
! Майстрів манікюрної естетики
! Косметології
! Медицині
Переваги:
! Збільшення лінзи в 1,75 разів
! Вбудоване кільцеве, без тіньове підсвічування
! Фіксація на будь-якій плоскій поверхні
! Рівномірне світло без мерехтіння ( що дуже важливо для очей майстра)
! Рухома струбцина
! Впевнене кріплення, що не дозволить лампі нікуди з'їжджати
! Надійна фіксація лампи
Всім, кому необхідна робота з дрібними предметами, а так само застосування в області косметології та медицині, можуть придбати Лампу - лупу на струбцині 3D 127мм 1.74 X 9W 6500K DELUX TF 150 Біла у нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Вага | 3210 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 1149 мм |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Степінь збільшення | 3 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
| Діаметр | 127 |