






405 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник на сонячних батареях із датчиком руху, це яскравий вуличний світильник для освітлення прибудинкової території без під'єднання до електромережі.
Вбудований акумулятор заряджається від сонячної енергії. Світильник легко встановлюється на будь-якій вертикальній поверхні стін, парканів, воріт.
Світильник Luxel SSWL-06C має унікальний корпус із трьома матрицями зі 144 світлодіодів, розташованих у такий спосіб, що кут розсіювання світла становить 270 градусів!
Крім літієвої батареї та сонячної панелі, модель має вбудовані датчик світла та руху, що дає змогу працювати в повному автономному режимі.
Дальність спрацьовування датчика руху до 10 м, водночас листя дерев. не активуватиме SSWL-06 і створюватиме незручності у використанні Пристрій має розташовуватися у відкритому місці, де впродовж світлового дня немає перешкод для потрапляння на нього сонячного світла. Досить десяти годин для повного заряджання літієвого акумулятора, після чого пристрій буде готовий до роботи впродовж 7-8 годин!
Ппризначений для освітлення будівель, долоньшотів, вулиць, парків. Сонячну панель потрібно встановити так, щоб вона мала доступ до прямих сонячних променів.
У разі виявлення людини на відстані спрацьовує датчик і автоматически вмикається світло. Через 25-30 секунд якщо немає руху, світло вимикається.
Переваги:
Основні характеристики:
| тип живлення | сонячна батарея |
| Потужність | 14W |
| відстань виявлення руху | до10 м |
| Колір світіння | 6500К |
| Світловий потік | 280 Lm |
| Напруга | 3.7V |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гарантія | 6 місяців |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 3.7 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 260 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 270 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
| час роботи датчика | 25-30с |
| Розміри | |
| Висота | 4.8 см |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 9.6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Час зарядки | 5-10 годин |
| Час роботи | 7-8 годин |