




90 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна LED-стрічкапризначена для декоративного підсвічування стель, сходів, ніш, дзеркал, меблів, меблів, предметів приміщення або предметів інтер'єру, автомобільних салонів, вітрин магазинів тощо.
Міцне силіконове покриття стрічки дає змогу використовувати її в запорошених, вологих приміщеннях і на вулиці, що неабияк збільшує спектр її застосування: святкова ілюмінація на вулиці, підсвітка афіш, рекламних щитів, альтанок, літніх майданчиків кафе, фасадів будівель, конваліяшнафтний дизайн і багато іншого.
Характеризується низькою витратою електроенергії.
Має яскраве зелене світіння без мерехтіння і пульсації.
Являє собою гнучку друковану плату з вмонтованими світлодіодами з одного боку та самоклейкою з іншого.
Клеїться на гладку, рівну очищену поверхню.
Для монтажу стрічки необхідно відрізати потрібну довжину (стрічка розділена на сегменти для різання по 5 см), зняти захисний паперовий шар із самоклейки та приклеїти.
Для під'єднання стрічки до мережі 220V потрібен блок живлення 12V.
Також бажано використовувати алюмінієвий профіль, який захистить стрічку від механічних пошкоджень і забезпечить відведення тепла, що збільшить термін експлуатації світлодіодів. Світло, проходячи через матовий розсіювач профілю, виходить м'якшим і рівномірнішим.
|
Проста та зручна в монтажі |
|
|
Завдяки тому, що світлодіоди розташовані з маленьким кроком, забезпечується рівне світіння. |
|
|
Дає великі можливості для створення декоративного освітлення. |
|
|
Робоча напруга 12V абсолютно безпечно для людини. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Вигідні ціни для гуртових покупців. |
|
3
|
Доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Декілька зручних варіантів оплати. |
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP65 |
| колір світіння | зелений |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 9,6W/метр |
| кількість світлодіодів | 60 шт./метр |
| паковання | котушка 5 метрів |
| інтервал різання | 5,0 см |
| самоклейка | є |
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530564-svetodiodnaya-lenta-12v
Блоки живлення: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Профіль: https://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Незмінними нашими принципами є бездоганний сервіс, висока якість товарів, професійна консультація та своєчасна доставка — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Зелений |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 870 lm |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кут свічення | 120 |