




90 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна LED-стрічка призначена для декоративного підсвічування стель, ніш, сходинок, дзеркал, меблів, окремих зон приміщення або предметів інтер'єру, автомобільних салонів, вітрин магазинів тощо.
Міцне силіконове покриття стрічки дозволяє використовувати її в запорошених, вологих приміщеннях та на вулиці, що значно збільшує спектр її застосування: святкова ілюмінація на вулиці, підсвічування афіш, рекламних щитів, альтанок, літніх майданчиків кафе, фасадів будівель, ландшафтний дизайн та багато іншого .
Характеризується низькою витратою електроенергії.
Має яскраве жовте світіння без мерехтіння та пульсації.
Являє собою гнучку друковану плату з вмонтованими світлодіодами з одного боку та самоклейкою з іншого.
Клеїти її необхідно на гладку, попередньо очищену поверхню.
Для монтажу стрічки необхідно відрізати потрібну довжину (стрічка розділена на сегменти для різання по 5 см), зняти паперовий захисний шар з самоклейки і приклеїти.
Для підключення стрічки до мережі 220V потрібний блок живлення 12V.
Також бажано використовувати алюмінієвий профіль, який захищає стрічку від механічних пошкоджень і забезпечує відведення тепла, чим збільшує термін служби світлодіодів. Світло, проходячи через матовий розсіювач профілю, виходить більш м'яким і рівномірним.
|
Проста та зручна у монтажі. |
|
|
Завдяки тому, що світлодіоди розташовані з маленьким кроком, забезпечується рівне світіння. |
|
|
Дає великі можливості для створення декоративного освітлення. |
|
|
Робоча напруга стрічки 12V абсолютно безпечна для людини. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Вигідні ціни для оптових покупців. |
|
3
|
Доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Кілька зручних варіантів оплати. |
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP65 |
| колір світіння | жовтий |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 9,6 W/метр |
| кількість світлодіодів | 60шт/ метр. |
| упаковка | котушка 5 метрів |
| інтервал різання | 5,0 см |
| самоклейка | є |
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530564-svetodiodnaya-lenta-12v
Блоки живлення: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Профіль: https://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Незмінними нашими принципами є бездоганний сервіс, висока якість товарів, професійна консультація та своєчасна доставка — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Світловий потік | 870 лм |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Жовтий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |