

146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний светильник є аналогом світильників типу downlight.
Інші потужності даного світильника можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g5194534-svetodiodnye-vreznye-paneli
Інші види світильників можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Підходить для будь-якого приміщення, де потрібно багато світла.
Світлодіоди розташовані всередині світильника, а не по його периметру.
Завдяки чому даний світильник світло не краде, а видає близько 70 ват лампи розжарення.
Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками
у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
| тип світильника | вбудовуваний |
| кількість світлодіодів | 14LED |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| колір корпусу | білий |
| драйвер | в комплекті |
| напруга | 230V |
| потужність | 7W |
| світловий потік | 560Lm |
| колірна температура | 2700K теплий |
| розмір |
103(зовнішній діаметр)*28(висота) мм |
| ступінь захисту | IP20 |
| вбудовуваний розмір | 78 mm |
| гарантія | 12 міс. |
Має значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва,
сучасних матеріалів і комплектуючих.
Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків.
Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку.
Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
Светодиодніе світильники - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових,
адміністративно-офісних, торговельних, громадських і інших приміщень.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити NV 7W 2700K точковий світильник (корпус-білий) світлодіодна панель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 7 Вт/год |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 14 |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Напруга | 220 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 103 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |