





495 ₴
Показати оптові ціниFeron AL2110 20W 6400K LED панель коло
Даний світильник ідеально підійде в будь-яке приміщення де потрібен стильний мінімалізм і яскраве світло.
Відмінно підходить для кухні( його легко мити), ванни, коридорів і кімнат.
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок. На лапках одягнений
силиконовый предохранитель, который защищает стекло от механического удара.

Глубина светильника всего 33 мм.
Есть теплоотвод, который осуществляется за счет радиатора
Светодиоды расположены в центре светильника и включаются без задержки
Не мерцает. Светит ярким белым нейтральным светом. Приравнивается к лампе накала 120 ват.
По центру в конструкцію панелі встановлений акриловий матовий полімерний розсіювач , добре розподіляє світло виходить від світлодіодів.
По периметру декоративне скло товсте
| Напруга | 230V/50Hz |
| Споживана потужність світлодіодів | 20W |
| Колірна температура | 6400К (білий нейтральний) |
| Світловий потік | 1600 LM |
| Матеріал корпусу | метал,алюмінієвий |
| Розсіювач світлодіодної стрічки | матовий |
| Діаметр отвори врізного | кругле 168 мм |
| Розміри виробу | 198*33 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ресурс | 30000 годин |
| Колір основи | білий |
| Драйвер | в комплекті |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити Feron AL2110 20W 6400K LED панель коло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 40 |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Висота мм | 40 |
| Потужність | 20 |
| Напруга | 230 |
| Споживана потужність (W) | 20 |
| Світловий потік, lm | 1600 |
| Кут свічення | 120 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання W | 120 |
| діаметр мм. | 200 |