




2 160 ₴
Показати оптові ціни
Міні люстра виконана на основі світлодіодної стрічки. Кріпиться як на стіну, так і на стелю. Світильник буде ідеальним рішенням для будь невеликій площі. (кухня,коридор,ванна,туалет). Розрахований по освітленню на 6-7 кв. метрів.
Світильник ідеально підійде на стелю кухні або ванни як основне освітлення .
Має в комплектації два драйвера.
Можливе підключення на одинарний і подвійний вимикач.
Даний світильник працює в трьох режимах:
! тепле світло
! холодний світ
! нейтральний світло
Перемикання спектрів свічення світлодіодним панелі здійснюється простим вимиканням-включенням.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики".
Весь необхідний кріплення в комплекті.
За посиланням можна подивитися інші бра: https://svetotechnika.com.ua/g83013000-bra-svetodiodnye

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вега |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | акрил |
| Основні | |
| Напруга | 220 |
| матеріал плафона, | Акрил |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 220 мм |
| Споживана потужність (W) | 28 |