


84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Філаментна світлодіодна лампа ETRON є аналогом лампи розжарювання 80W. Використовується як основне дежерело світла.
Кравсиво виглядає у класичних люстрах, сучасних світильниках, вуличних гірляндах.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Завдяки прозорій колбі та особливому розташуванню світлодіодів світло поширюється на 360° і виходить яскравим і природним.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. Має високий індекс передачі кольору (Ra >90). |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Не нагрівається, підходить для будь-яких стель (гіпсокартонних, натяжних тощо) |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 185V-240V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Виготовлена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр, світильників, бра та настільних ламп. |
|
|
|
| споживана потужність | 80 W |
| аналог лампи розжарювання | 80 W |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 800 Lm |
| колір світіння | 3000 К (теплий білий) |
| кут розсіювання світла | 360° |
| робоча напруга | 185-240V |
| виробник | ETRON |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 45*72 мм |
| ресурс роботи | 30 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g86428894-lampa-edisona-filament
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |