

62 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампи виробляються за новою сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що дає їм високі показники ефективності 100Lm/W. Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. За зовнішнім виглядом і характеристиками світіння, максимально близькі до ламп розжарювання.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Технологія світлодіодних ниток | (LED Filament |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |