








225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аналогични товари: https://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Накладної алюмінієвий профіль широкий має довжину 2 м, ширина зовнішня 23,35 мм. ширина всередині 20мм.
<

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 9.8 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 23.35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина стрічки | 2 м |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал стрічки | Алюміній |
| Товщина стрічки | 6 мм |