









510 ₴
Показати оптові ціниАналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g3924607-svetodiodnye-akkumululyatornye-svetilniki
Необхідна річ під час блекаутів. Прекрасно, що можна дістати акумулятор, і вставити інший заряджений, якщо попередній сів. Два режими освітлення: 350 Лм та 145 лм.
Акумуляторний світильник DELUX REL-602 60 LED має корпус з білого пластику та має 60 SMD світлодіодів. Вбудований в акумуляторний світильник DELUX REL-602 60LED акумулятор типу Lithium 3,7V має ємність 2.0 А·год, що забезпечує безперервне освітлення упродовж 8 год.




Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g3924607-svetodiodnye-akkumululyatornye-svetilniki
Ченемо ваші замовлення!
|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3 |
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Режим роботи | Тривалий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 5 годин |
| Дистанція розпізнання | 20 м |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Світловий потік | 250 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 35 |
| Довжина мм | 365 мм |
| ширина мм | 70 |